fbpx

Ledri Vula foto nga hoteli, ja me kë po e kalon natën

Ledri Vula është një nga reperët shqiptarë më të komentuar sa i takon lidhjeve të dashurisë. Ledri është përfolur shpesh herë për lidhje të reja, por gjithçka ka mbetur në kuadrin e thashethemeve duke qenë se reperi deri më sot nuk ka dashur të konfirmojë asgjë.

Por një foto e publikuar nga Ledri i bëri të gjithë komentuesit kureshtarë. Në një dhomë hoteli i shtrirë në shtrat pyetja më e shpeshtë që iu drejtua ishte se kë kishte në shtrat dhe kush ia bëri foton meqë edhe shtrati është në gjendje të ç’rregullt. Me shumë mundësi, femra që ishte me të në shtrat ia ka bërë këtë foto. Zakonisht ndjekësit nuk kanë zhgënjyer me parashikimet e tyre.