31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ledy Gaga është ndarë zyrtarisht nga Christian Carino

spot_img

Para pak kohësh u tha se Ledy Gaga mund të ishte ndarë nga i fejuari i saj Christian Carino pasi pas eventin të Grammys ajo u shfaq pa unazën e saj të madhe në gisht e cila u vu re menjëherë nga fansat.Në fjalimin e saj, pasi mori çmimin, i fejuari i saj nuk ishte ne listën e personave për të falënderuar dhe ne nuk e dëgjuam këtë.

Një burim i brendshëm ka konfirmuar ndarjen e çiftit për fansat mbrëmjen e djeshme”Kjo thjesht nuk funksionoi. Marrëdhëniet ndonjëherë përfundojnë, “tha burimi. “Nuk ka histori të gjatë dramatike.”

Asnjë nga palët nuk kanë komentuar publikisht ndarjen e tyre, por zërat dolën të vërtetë dhe tani i druhemi një tjetër thashethemi.

Bëhet fjalë për një lidhje romantike që është përfolur mes Lady Gaga-s dhe Bradley Cooper. Fansat janë të bindur që Gaga dhe Cooper janë të dashur dhe po e mbajnë sekret.

Duke qenë se pas filmit romantik “A Star Is Born”, fansat kanë dashur që ata të dy të jenë një çift i vërtetë, shumë njerëz po pyesin nëse ka diçka më shumë mes tyre.

https://www.instagram.com/p/BsYjgE0lZR2/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat