23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ledy Gaga reagon mbas spekulimeve të romancës me Bradley Cooper

spot_img

Prej disa kohësh është përfolur shumë ndarja e Ledy Gages nga i fejuari dhe fillimin e romancës me Bradley Cooper i cili aktualisht është partneri i Irina Shyak

Pas performacës në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oskar, u përforcua me shume ideja e një ndjenje dashurie midis tyre.

Afrimiteti ‘u keqkuptua’ nga mediat, që spekuluan mbi marrëdhënien.

Mirëpo ditën e djeshme vetë Ledy Gaga ka thyer heshtjen duke publikuar një foto në Instagramin e saj, duke hedhur poshtë çdo dyshim për një lidhje mes tyre, duke e quajtur regjisorin e ‘A star is born’ një mik të vërtetë.

Të dy dolën në skenë të dielën për të performuan këngën ‘Shallow’ që rrëmbeu çmimin Oskar.

 

“Nuk mund të ketë asgjë më speciale sesa të ndarja e këtij momenti me një mik të vërtetë dhe një gjeni artistik,”-shkroi këngëtarja.

https://www.instagram.com/p/BuVBbCSlNKL/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat