fbpx

‘Legena, ikni mor b*th q**a’, plas keq sherri mes deputetit dhe banorëve të Sarandës

Deputeti Artur Roshi ëshët zënë ditën e sotme me banorët e Sarandës, ku këta të fundit se po ndërton pa leje në një pronë publike.

Mirëpo, në videon e puiblikuar nga Saranda Web dëgjohen qartë ofendimet.

“Legena, ikni mor b*th q**a, pse ça kujtoni ju se është komunizëm këtu. E kam ndërtuar vetë”, dëgjohet Roshi të thotë gjatë sherrit me banorët e zonës të cilët nuk kanë hequr dorë por kanë kërkuar largimin e tij bashkë me materialet e ndërtimit.