32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Lëshoi gazra në shtrat, pastaj futi kokën poshtë çarçafit dhe…”. Mr.Big rrëfen momentin e sikletshëm me Carrie-n

spot_img

Ju kishte munguar ‘Sex and the City’? Për të gjithë ata që mezi po e prisnin serialin e tyre të preferuar, vjen lajmi i mirë.

Sarah Jessica Parker ka njoftuar rikthimin e “Sex and the City”, teksa protagonistet e serialit do të kenë të njëjtat role që kishin dikur, duke nisur nga Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis, por nuk do të jetë “Samantha” e Kim Cattrall, ndërsa do të mungojë gjithashtu dhe  “Mr. Big”, i luajtur nga aktori Chris Noth.

Së fundmi, Chris, ka qenë i ftuar në “The Kelly Clarkson Show”, disa nga skenat e tij të preferuara me Sarah Jessica Parker.

‘Skena ime e preferuar është kur ajo lëshoi gazra në shtrat. Po përpiqesha ta bëja siç duhet sepse jam ekspert në atë punë dhe ajo futi kokën poshtë çarçafëve. I thashë ‘jo, jo mos u fut aty’, -tregoi Noth.

“Ajo shkoi të merrte një gotë me verë dhe unë vendosa një balon në karrige, kur u kthye u ul aty dhe plasa në të qeshura. Më shijoi shumë hedhja në liqen, e xhiruam vetëm një herë atë pjesë. Ishte shumë e bukur. Ka patur shumë moment të bukura në atë serial, ishte bekim”- shtoi aktori.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat