24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Letra e lamtumirës, Asani falënderon “familjen” Partizani

spot_img

Jasir Asani zhvilloi ndeshjen e fundit me fanellën e kuqe të Partizanit me Vllazninë në “Selman Stërmasi”, sfidë që u mbyll me suksesin minimal të 16 herë kampionëve të Shqipërisë.

Në një postim në faqen e tij në Instagram, 24-vjeçari falënderoi të gjithë ata që e kanë mbështetur në këtë përvojë të bukur në Superiore.

Postimi i Asanit: “Çdo fillim e ka një fund. Kjo ishte ndeshja ime e fundit me Partizanin. Largohem duke lënë pas kujtime të bukura, por mbi të gjitha miq të shumtë, të cilët kanë qenë si një familje për mua në këtë udhëtim, ku arritëm të shpalleshin kampion. Dua të falënderoj të gjitha ata që më kanë ndihmuar të rritëm si futbollist e të përmirësohem në çdo drejtim. Ka qenë një periudhë shumë e rëndësishme për karrierën time aventura tek Partizani. Uroj sa më shumë suksese për “demat e kuq” në të ardhmen dhe jam i bindur se ai titull i fituar në 12 majin e 2019 është fillimi i një rrugë të suksesshme plot trofe.”.TCH

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat