32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Lëvizte me armë në brez, arrestohet një person në Korçë, policia jep detajet

spot_img

Mbrëmjen e sotme policia ka arrestuar një person të dyshimtë, i cili qarkullonte me armë zjarri në brez. Ngjarja pak minuta më parë në lagjen 14 të qytetit të Korçës.

Policia ka konstatuar një shtetas me armë në brez dhe është vënë menjëherë në ndjekje të tij i cili sapo ka parë policinë ka hedhur armën në koshin e mbeturinave dhe është kapur pak metra më tutje.

Klajdi Asllani është arrestuar më parë për armëmbajtje pa lejë, sipas burimeve ka rreth 1 vit që ka dalë nga burgu. Forca të shumta policie duke bërë krehjen e zonës për të parë nëse ka pasur sende të tjera.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat