fbpx

Lindita Nikolla festoi ditëlindjen, surpizohet nga kolegët, merr buqeta të mëdha me lule

Capture-24.jpg

Më 22 tetor, ish-ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla festoi ditëlindjen e saj të 55-të.

Ajo është fotografuar nga paparazzi i gazetës Panorama, teksa ka dalë me çantë me dhurata dhe me lule. Nuk dihet nëse kjo surprizë ka vijuar edhe me ndonjë festë me rastin e ditës së lindjes.

Gjithashtu do të ishim kuriozë të dinim se çfarë dhurate i kanë bërë kolegët zonjës Nikolla. Kujtojmë se deputetja socialiste ka qenë për disa vite në krye të Ministrisë së Arsimit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303