fbpx

‘Lironi Neritanin’, qytetarët te Teatri brohorasin për aktorin e njohur

protesaaa.png

Sërish ka pasur përplasje për shembjen e Teatrit, ku shumë qytetarë dhe aktivistë kanë kërkuar lirimin e aktorit të njohur, Neritan Liçaj.

‘Lironi Neritanin’, dëgjohen zërat e tyre në kor.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303