fbpx

Little Mix lakuriq të mbuluara me fjalë fyese

Screenshot_41-4.jpg

Little Mix kanë paraqitur lakuriq me fjalë fyese të shkruara në të gjithë trupin e tyre për të promovuar Stripin  kengen e tyre me te re.

Vajzat pozuan në rrjetet sociale tërësisht nudo, të mbuluara vetëm me fyerje të shkruara në lëkurë, që praktikisht i kanë marrë nga ata që nuk i pëlqejnë; “e shëmtuar”, “e shëndoshë”, “je gjithë celulit”.

Synimi? Të nxjerrin në pah papërsosmërinë e femrave, siç lexohet dhe ne postim: “Hiq gjithë makijazhin, sepse më pëlqen ajo që është poshtë tij. Më dashuro nudo, sepse jam më seksi kur jam e sigurt”.

Në një post në Instagram, grupi tha se Strip ishte “gjithçka për të qëndruar krenar”. Ata thanë se ishte shkruar për “të inkurajuar dhe fuqizuar njerëzit që të jenë kush janë ata”. Dhe tifozët e tyre duket se e duan.  “Po flasim për gjërat që kemi dashur të flasin për moshat”, thotë Jesy. “Ne të gjithë kemi vuajtur nga besimi i trupit dhe nga komentet negative, dhe deri më tani nuk kemi pasur një këngë që ndjejmë të adresuar gjithçka që kishim nevojë”.

https://www.instagram.com/p/BqK_h4IAnot/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *