fbpx

Lobimi rus, Prokuroria merr vendimin, ja ç’do ndodhë me Bashën, Ristanin dhe Dervishin

Prokuroria ka vendosur zgjatjen me tre muaj të hetimeve për dyshimet mbi lobimin rus të Partisë Demokratike. Tre personat që janë nën hetim për lobimin e dyshuar janë kryedemokrati Lulzim Basha, Arben Ristani dhe Ilir Dervishi.

Vijon…