23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Lojtari i kombëtares kërkohet nga gjiganti amerikan

spot_img

Pas një karrierë të suksesshme dhe me plot trofe, Ansi Agolli është gati për një eksperiencë të re.  Mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka marrë një ofertë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke e tundur jo pak që të pres një biletë për në kontinentin e largët. Sipas mediave azere, Agolli është tundur nga oferta e skuadrës New York Cosmos, ku aspekti që ekipi ka si president nderi legjendën e futbollit brazilian dhe jo vetëm, Pele e tundon jo pak 35 vjeçarin.

Nuk dihet ende shifrat që skuadra e MLS do të dërgojë në adresë të skuadrës së Qarabak dhe për Agollin, por ky i fundit duket se është i vendosur për ta mbyllur karrierën në nivele më të ulëta, siç ta afron edhe kampionati amerikan i futbollit./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat