22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Lojtari më i fortë që Shkodra ka pasur ndonjëherë BBV, përgjigja e prerë e Jul Dedës!

spot_img

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën  në emisionin më të ri që filloi në Top Channel, Top Arena.

Jul Deda u pyet se cili ka qënë lojtari më i fortë Shkodran që ka pasur ndonjëherë Big Brother VIP në të drejta edicionet, dhe përgjigja e tij e prerë ishtë: Jul Deda.

Po ashtu, i pyetur se çfarë do bënte me çmimin nëse do fitonte 100 mijë euro, Juli tha se si fillim ka shkollën e vajzës dhe të tjerat, ‘rrush e kumbulla’.

Këto pyetjet me ‘nëse’ është pak e vështirë. Si fillim kam shkollën e gocës, pastaj të tjerat rrush e kumbulla”-u shpreh Juli.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat