fbpx

Loredana dhe Mozzik e paskan kaluar Bajramin bashkë?

Ditë më parë, reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë prej 3 muajsh për shkak të karantinës.

Mirëpo, e dinit se ai ka qëndruar jo vetëm me Hanën, por edhe me Loredanën?

Kanë qenë postimet në Instagram që kanë nxjerrë zbuluar dyshen dhe fansat u bënë kuriozë të dinë se ç’po ndodh tashmë mes tyre.

Pasi Mozzik publikoi dje foto me Hanën në llogarinë e tij, Loredana ka ndarë sot foto të sajat dhe të Hanës nga i njëjti ambient.