fbpx

Loredana në klipin e Ylli Limanit?

Screenshot_7-12-650x358.jpg

Këngëtarja simaptike e cila tashmë është bërë edhe nënë Loredana, paska qenë jo vetëm këngëtare por edhe modele.

Para se ajo të merrte famë një nga daljet e saj për publikun ka qenë kënga e njohur e këngëtarit të famshëmm Ylli Limani ” Ke pi sonte shumë”. Loredana shfaqet në klipin e tij mes vajzave të tjera ku dukshëm dallohet profili i saj dhe stili.

Tashmë Loredana është kthyer në një prej repereve më të pëlqyera për stilin e saj unik, ku shpesh shihet të performojë edhe me bashkëshortin e saj Mozzik./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *