21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Loredana promovon albumin e parë muzikor

spot_img

Mbrëmjen e kaluar, Loredana promovoi albumin e saj të parë.

Albumi mban titullin “King Lori” dhe pjesë e tij janë këngët më të mira të Loredanës.

Një pjesë e tyre janë bashkëpunime, si përshembull këngët me Mozzik apo edhe vëllain e tij Getinjo.

Pavarësisht se ceremonia u mbajt në Berlin pjesë e saj janë bërë edhe disa artistë shqiptarë.

Mes tyre, Kida, Dhurata Dora, Enis Bytyqi dhe bashkëshortja e tij.

Sigurisht që nuk ka munguar as partneri i Loredanës, Mozzik, i cili i ka qëndruar pranë në çdo moment.

Pjesë e albumit është edhe kënga që Loredana i ka dedikuar së bijës, Hana.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat