27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

LSI bashkon votat me PS, miratohet buxheti

spot_img

Është miratuar me shumicë votash buxheti i Bashkisë së Durrësit.

LSI ka bashkuar votat me këshilltarët socialistë dhe aleatët e tyre në miratimin e buxhetit dhe pikave të tjera të rendit të ditës, ndërsa këshilltarët e PD e bojkotuan, nuk morën pjesë në këtë mbledhje të fundvitit.

Këshilltarja e LSI-së Edlira Hyseni propozoi disa ndryshime, të cilat u pranuan nga administrata bashkiake për t’u përfshirë në dokument.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat