Luana pozon seksi duke treguar “muskujt”

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca po shijon suksesin e tre projekteve muzikore, të cilat numërojnë miliona klikime në kanalin Youtube.

Së fundi Luana po përgatitet dhe për një bashkëpunim tjetër me Fifi, por ende nuk kanë zbuluar detaje të reja.

Në llogarinë e saj në Instagram Luana ka publikuar një foto ku duket mjaft seksi e veshur me një kostum ngjyrë jeshil dhe jep mesazhin për të gjitha gratë.

/real-news.tv/

 

View this post on Instagram

Each time a woman stands up for herself , She stands up for all women !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on