fbpx

Luana dhe Krenari i kalojnë së bashku Krishtlindjet

640-0-5c220f1ed2035.jpg

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është përfolur prej kohësh se është në një lidhje me Krenar Çoçaj.

Duke se këtë vit moderatorja simpatike nuk i ka festuar Krishtlindjet në Tiranë.Ajo ka udhëtuar drejt Prishtinës dhe ‘Prive.al’ ka siguruar foto ku dyshja shfaqen së bashku në Katedralen “Shën Nënë Tereza”, në Prishtinë.

Dyshja nuk e ka bërë asnjëherë publike lidhjen e tyre por ata shfaqen shpesh krah njëri- tjetrit./real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *