33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Luana Vjollca nuk ndalet së shkuari me pushime

spot_img

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është duke shijuar maksimalisht jetën.

Pas pushimeve në Alpet e Austrisë dhe Maldive ajo ka nisur një destinacion të ri.

Pas një vendi dimëror plot me dëborë.

Në Austri ku pranë saj ishin edhe motrat, Luana shkoi menjëherë në një vend ekzotik sikurse janë edhe ishujt Maldive.

Pas pushimeve në ishull Luana zgjedh një destinacion mjaft turistik sikurse është edhe Londra.

“I do robi ca pushime pas pushimeve ,” shkruan Luana

Pasi postoi në llogarinë e saj në Instagram fotot të cilat tregojnë se ajo ndodhet në Londër./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat