Luana Vjollca poston videon, sexy dhe sensuale sonte në emision

auto_luana-2-780x4391541256926.png

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Diccka të tillë ajo e shfrytëzon shumë mirë.

Në mbrëmje Luanën do ta shohim në ‘Shiko kush luan’  ku është dhe moderatore.

Ajo ka publikuar një video në Instagram për të shuar kuriozitetin e të gjithëve.

’Një puthje për të gjithë ju që më shkruani ‘mezi po presin ‘Shiko kush luan’ sonte’ shkruan moderatorja në postim.

View this post on Instagram

Nje puthjee per te gjithe ju qe me shkruani “Mezi po presim Shiko Kush Luan sonte” ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

scroll to top