fbpx

‘Luftë’ në Vlorë, breshëri plumbash drejt një makine

vlore-makina.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë vetëm para pak minutash. Të shtëna armësh janë regjistruar dhe raportohet se kanë mbetur të pkatën 2 të plagosur.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet.

Sipas raportimeve të para bëhet me dije se është qëlluar me armë drejt një automjeti Audi A3 me targa AA 633 VC. /Real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303