fbpx

Luhet sot Kosova U21-Shqipëria U21, ja kur fillon ndeshja

lihet.jpg

Kombëtarja U21 e Kosovës zhvillon sot në orën 19:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ ndeshjen me Kombëtaren U21 të Shqipërisë.

Veç Kosovës dhe Shqipërisë në Grupin e tretë të kualifikimeve për Evropian do të luhen edhe ndeshjet e tjera mes Turqisë e Austrisë dhe Anglisë e Andorras.

Në krye të grupit është Anglia, e cila tashmë edhe ka siguruar kualifikimin.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303