22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Luizi publikon foto me vajzën, bën dedikim special

spot_img

Çifti Luizi dhe Kiara pak muaj më parë janë bërë prindër të një vajze.

Çifti po i shijojnë momentet e parë së bashku me Luna Mari e që po kujdesën pafund për të.

Këngëtari ka bërë një dedikim special për vajzën dhe shprehet “Nëse do të mund të shihnit atë që shoh unë, atëherë ju jeni përgjigjja e lutjeve të mia”.

Kjo foto ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve ku grumbulloj mijëra komente të ndryshme.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat