35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

“Lulëzim turp për ty dhe atin tënd politik Sali”

spot_img

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar ndaj kryedemokratit Lulzim Basha përmes një postimi në Facebook lidhur me protestën e opozitës në Bulevard.

Ai ka postuar foton e një protestuesi i cili mban në duar një poster të kryeministrit Rama të spërkatur me bojë në parlamentar nga deputeti demokrat Edi Paloka, si edhe një pankartë ku kërkohet hapja e lotove, Balla ironizon kryedemokratin Basha ndërsa shkruan se kjo qenka arsye për proteste.

“Aaaa kjo po që qenka arsye për protestë. Lulëzim turp për ty dhe atin tënd politik Sali!” -shkruan Balla, bashkëngjitur fotos së protestuesit./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat