fbpx

Luljeta Bozo mbush 79 vjeç, urimi special i të birit regjisor: Në mes të luleve i urojmë jetë të gjatë

q.png

Deputetja e Partisë Socialiste, Luljeta Bozo mbush sot 79 vjeç. Djali i saj, regjisori dhe producenti i njohur, Petri Bozo ka ndarë një foto nga festimet brenda familjes, duke i dedikuar të ëmës edhe një urim të veçantë.

“Per Mami Lulen ne mes te luleve i urojme kete mengjes te bukur te 2 Tetorit Jete sa me te gjate ne 79 – vjetorin e saj..Happy birthday Mam…,”-shkruan ai.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303