fbpx

Lulzim Basha bën ‘gafën e madhe’, reagon me shpejtësi Rama: E sigurt që ti e bën Vëlla!

auto_rama-basha-11558875465.jpg

Gjatë takimit online që ka zhvilluar sot kryedemokrati Lulzim Basha me të rinjtë dhe përfaqësuesit e “European Democrat Students”, ka bërë një gafë duke u thënë se nëse ai vjen në qeveri do e bëjë ditën natë.  Kjo gafë e tij nuk është lënë pa komentuar nga kryeministri Rama i cili e ka ironizuar Bashën duke i thënë se këtë gjë është e sigurt që e bënë.

“Ditën natë është e sigurtë që ti e bën vëlla. Mbretëria e gjumit. ”, shkruan Rama.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303