fbpx

Lulzim Basha uron shqiptarët

41833295_2055618147822689_4094721506750234624_n.jpg

Me një kartolinë të veçantë, kreu i PD-së Lulzim Basha ka uruar të gjithë shqiptarët për festat e fund vitit.

“Të dashur bashkëqytetarë, ju uroj nga zemra Gëzuar Vitin e Ri 2019!

Le të nisim bashkë këtë vit të ri plot me shpresë dhe optimizëm se ditë më të mira për familjen tonë të madhe kemi përpara!

Zoti ju bekoftë ju dhe familjet tuaja”, shkruan Basha.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *