24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Ma shumë”, nuk duhet ti mungojë top listës tuaj verore

spot_img

Dyshja simpatike, Venera Lumani dhe Lindi Islami, sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re “Ma Shumë”!

Tekstin e kanë shkruar vet këngëtarët, ndërsa për muzikën është përkujdesur Lindi bashkë me producentin Elgit Doda.

Edhe në këtë projekt dyshja simptike kanë shfaqur energjinë e tyre dhe dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin, duke ia përcjellë edhe publikut.

Klipi mjaft veror dhe muzika relaksuese është pikërisht ajo ç’ka ju duhet gjatë udhëtimit tuaj, e sidomos playlistës muzikore që ju duhet për verën.

Ju ftojmë ta dëgjoni:

Real News

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat