13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Macja e Karl Lagerfeld lançon koleksionin ‘RIP Daddy’

spot_img

Para pak javësh u nda nga jeta ikona e modës Karl Lagerfeld.

Të gjithë u habitën kur mësuan se e gjithë trashëgimia e tij i kishte kaluar maces se tij, të quajtur Choupette

Ndërkohë, ditën e sotme macja e tij ka lajmëruar një projekt me karakter bamirës.

‘RIP Daddy’ do jetë koleksioni i ri i lancuar nga Choupette në kujtim të ikonës së ndjerë të modës.

Njoftimi është publikuar në Instagram dhe bëhet me dije se të ardhurat do shkojnë për bamirësi./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat