28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Mahnitet ‘X Factor Romania’, këndohet këngë shqiptare

spot_img

Doinita Lonita është 15-vjeçarja, e cila ka mahnitur me zërin dhe vokalin e saj jurinë e ‘X Factor Romania’. Konkurrentja kishte zgjedhur këngën ‘Suus’, një këngë mjaft të vështirë nga Rona Nishliu, e cila arriti t`ia dilte mbanë dhe ta këndonte atë mjaft mirë.

Juria është mrekulluar nga zëri i vajzës, ku pasqyrohet dhe në portretet e tyre. Më poshtë, gjeni videon e Doinita Lonitës.

Kujtojmë që Rona Nishliu përfaqësoi denjësisht Shqipërinë në Eurovizion, ku arriti të klasifikohej në vendin e 5-të./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat