fbpx

‘Maj madhi n’ven!’/ Redi Balla që mbeti i plagosur në atentatin mbrëmë, mbështetës i ‘flaktë’ i Sali Berishës

79C268D3-A565-4F75-BF7C-65DE8CE08243.jpeg

Redi Balla, 22-vjeçari i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmjes së djeshme në Komunën e Parisit, është mbështetës i ish-kryeministrit Sali Berisha. I riu i cili mori dy plumba në zonën e kofshës në këmbën e djathtë, postonte në rrjetin e tij social ‘Facebook’, vite më parë mbështetjen ndaj Berishës.

’23 qershor, partia demokratike. Ne jemi ndryshimi përpara, maj madhi n vend, SB.’-shkruante Balla në ‘Facebook’ për Berishën, duke ndarë dhe foton e ish-liderit të PD-së.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303