fbpx

Makina bie në humnerë, shkak ngrica në rrugë

makina.jpg

Një makinë ka dalë nga rruga dhe më pas nga rënë në një humnerë në zonën e Thethit. Mësohet se shkak i daljes së makinës nga rruga është dëbora dhe ngrica në rrugë. Mospastrimi i rrugëve nga dëbora ka bërë të mundur bllokimin e rrugëve dhe kalimin e vështirë të automjeteve, të cilët rrezikojnë të aksidentohen.

Në lidhje me ngjarjet, nga informacionet e para mësohet se në makinë kanë qenë 4 pasagjerë, por fatmirësisht askush nuk është lënduar./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *