fbpx

Makina del nga rruga dhe përfundon 100 metra poshtë, del fotoja

Një aksident ka ndodhur sot në aksin Pogradec-Qafë Thanë (Doganë). Raportohet se një makinë ka dalë nga rruga në afërsi të ish-repartit dhe ka përfunduar 100 m poshtë.

Ende nuk dihet se si ka ndodhur ngjarja.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.