fbpx

Makina del nga rruga, humb jetën Drejtori i Pyjores në Shkodër, plagosen rëndë 2 të tjerë, drejt Traumës me helikopter

IMG-20201125-WA0022.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin rrugor Iballë-Berishë në Pukë.
Automjeti ku udhëtonin Drejtori i Pyjores së Shkodrës dhe 4 inspektorë ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën Mark Ndou, Drejtoribi Inspektoriatit të Mbrojtjes së Pyjeve në qarkun e Shkodrës.
4 të plagosurit janë transportuar për në spitalin e Traumës me helikopter.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303