27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Makina e Policisë përplaset me Fuoristradën, 4 të plagosur

spot_img

Një tjetër aksident është shënuar mesditën e sotme në aksin rrugor Levan- Fier.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një mjet policie dhe një mjet tjetër tip ‘Fuoristradë’.

Si pasojë e këtij aksidenti, katër persona kanë mbetur të plagosur, mes tyre edhe një punonjës policie.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Kashisht të Fierit dhe ende nuk dihen rrethanat e aksidentit.

Efektivi i plagosur, i cili udhëtonte bashkë me të birin, ndodhet në spital jashtë rrezikut.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat