fbpx

Makina merr para këmbësorin në Elbasan

aksident-policia-575x450-1-1.jpg

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Vidhas të Elbasanit. Një automjet ka përplasur një këmbësor.Mësohet se ky i fundit është dërguar në spital ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303