21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Makina përplaset me furgonin e mallrave, 3 të plagosurit dërgohen në Spital, ja gjendja e tyre

spot_img

Një tjetër aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm. Një mjet tip Mercedes Benz është përplasur me një furgon mallrash në Librazhd dhe si pasojë 3 persona janë plagosur.

Paraprakisht bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin Librazhd-Përrenjas, pranë fshatit Hotolisht. Policia dhe autoambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe tre të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital, nga ku fatmirësisht bëhet me dije se janë jashtë rrezikut për jetën.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat