fbpx

Makina përplaset me murin, plagoset shoferi dhe pasagjeri

lajm-i-fundit-3-3-7.jpg

2 të plagosur kanë mbetur gjatë një aksidenti të ndodhur në Durrës pak më parë.

Informacion paraprak

Me datë 05.10.2021 rreth orës 16:20, në Spitall, Durrës, mjeti me drejtues shtetasin A.T., 53 vjeç, ka humbur kontrollin duke u përplasur me murin rrethues të një banese. Si pasojë është lënduar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri shtetasi E.Gj., 28 vjeç, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jeten.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303