fbpx

Maluma dhe Jennifer Lopez sjellin dy super bashkëpunime (Video)

Përveçse bashkupunimit në një film sëbashku Maluma dhe Jennifer Lopez i kanë dhurar publikut atë që ata dëshironin më shumë.

Një këngë të përbashkët por dy yjet kanë vendosur të vijnë me 2 bashkëpunime duke i publikuar në të njëjtën ditë sëbashku me video.

“Pa ti” dhe “Lonely” titullohen këngët të cilat i gjeni në një link të vetëm dhe le të themi se duken si dy plotësime të njëra tjetrës.

Maluma shfaqet pranë Jlo në rolin e një agjenti FBI teksa Jlo duket një personazh mjaft i pasur. Këta dy personazhe ndërthyren bashkë në një histori dashurie por Maluma në fund rezulton i infiltruar për të zbardhur pasurinë e saj.

Videon e gjeni në linkun më poshtë: