fbpx

Maluma dhe Karol G po luftojnë për dashurinë e tyre

Screenshot_13-6.jpg

Gjatë javës së AMAs Latine në fund të tetorit, Karol G dhe Maluma u thanë fansave në mediat sociale se ata ishin duke kurdisur diçka bashkë por nuk u fol për ndonjë bashkëpunim të mundshëm . Asgjë nuk ishte e qartë derisa dy artistët kolumbianë filluan të ndanin fotot dhe videot e tyre në rrjetet sociale, dhe bam!”Creeme”  ështe bashkëpunimi më i fundit i të dyve, kënga më e re që u publikua pak ditë më parë në youtube.

Kenga flet per një mardhënie të veshtirë midis dy te rinjve,luftës së dashurisë dhe besimit.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *