16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Manaj flet për mediat, totalisht tjetër njeri

spot_img

Rei Manaj nuk është më ai djali kapricoz. Ai ishte sot protagonist absolut në një tjetër sukses të ekipit të tij, Albacetes.

Manaj shënoi një penallti në fitoren 2-0 kundër Numancias për të qenë tashmë vetëm 3 pikë larg vendit të parë.

Duke folur për mediat Rei Manaj thotë se gjithçka është meritë e punës dhe vetëm e punës së madhe që është bërë.

“Trajneri di të drejtojë ekipin në situata të tilla dhe na ka thënë që të mos bëhemi shumë euforikë edhe pse jemi mirë në klasifikim dhe duhet punë, punë dhe punë”, tha Manaj.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat