fbpx

Manastirliu publikon foton dhe jep lajmin e mirë: Indriti pas 8 javësh terapi intensive…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se pas 8 javësh në terapi intensive, Indriti ia ka dalë të shërohet nga COVID-19.

Statusi:

Pas 8 javësh në terapi intensive në spitalin COVID2, në gjendje shumë të vështirë, Indriti ia ka dalë ta mundë#COVID-19, falë punës së palodhur të stafit mjekësor dhe kthehet i shëruar në shtëpi

Mos e ulni vigjilencë

Distancë Maskë Higjienë

#Mbroni veten dhe njerëzit që ju rrethojnë. Të kontribuojmë të gjithë për të frenuar përhapjen e virusit të rrezikshëm.