fbpx

Manastirliu publikon foton me vajzat dhe bën thirrjen e fortë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar në Facebook një foto ku shfaqet së bashku me vajzat ndërsa bën thirrje për mbajtjen e maskave.

Postimi i plotë:

#NëShkollë të #sigurt!

Emocion dhe përgjegjësi për çdo prind, për të bërë gjithçka ka në dorë, që ky rifillim i shumëpritur të mos cënojë shëndetin dhe mirëqënien e fëmijëve tanë, të familjeve dhe të gjithë komunitetit!

Jep edhe ti kontributin tënd për #ShkollatëSigurta!

😷Bëhu #superhero💪🏼#mbajmaskën çdo ditë🙏🏼

↔️Ruaj distancën

🧼Kujdesu për higjienën

🤜#COVID19🤛