30.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Mandati i nëntë ndahet me pak vota”. Taulant Balla del me njoftimin e fundit dhe paralajmëron: Do pres derisa të…

spot_img

Drejtuesi Politik për qarkun e Elbasanit dhe kandidati për deputet i PS-së, Taulant Balla ka dhënë disa detaje së fundmi për “Top Channel”, ku tha se në këtë qark janë në pritje të rezultatit, për të parë nëse do të marrin një mandat të nëntë.

Mandati i nëntë ndahet me shumë pak vota. Do pres deri sa të hidhen të gjitha në sistem për të hënë fjalën e fundit, PS ka fituar bindshëm në qarkun e Elbasanit, me një rezultat shumë të lartë. Unë e përqafova kolegen time të PD që është kandidatja që lufton për mandatin dhe le t’ia lëmë procedurat e tjera KQZ. Ne e kemi marrë mandatin e 9 me votat që kemi marrë. Populli i Elbasanit na i ka dhënë 9 mandate, ajo që na duhet tani është që palët të njohin rezultatin.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat