16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Marina dhe Getoari, çifti që bën “publike” votën nga një foto në makinë

spot_img

Në ditën e sotme të shumtë kanë qënë personazhet  e njohur që kanë marrë pjesë në procesin e votimit, ku shumica prej tyre  kanë postuar foto në rrjetet e tyre sociale  me gishtin identifikues që kanë hedhur votën.Marina Vjollca ka publikuar një foto nga makina me bashkëshortin e saj Getoar Selimi,  ku kanë treguar që kanë marrë pjesë ditën e sotme në votime.Ata kanë treguar gishtin identifikues që kanë hedhur votën, duke lënë të nënkuptuar mesazhin e paraqitjes në kutitë e votimit.Më pas edhe reperi i njohur e ripostoi në profilin e tij këtë votë , me nënshkrimin: “Votuam”.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat