fbpx

Mario Dedivanovic i shkruan shqip Bebe Rexhës, rrjeti “shpërthen”

bc552f95c171bad2d4f26b638fadf89f_L.jpg

Bebe Rexha dhe Mario Dedivanovic

Grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanoviç, edhe pse i larguar para shumë vitesh nga Shqipëria, e flet dhe e shkruan shumë mirë gjuhën shqipe.

Një foto e fundit e shqiptares po kaq të sukseshme në botë, Bebe Rexhës, ka “ngacmuar” Marion i cili nuk ka ngurruar t’i lerë edhe një koment, në foton e postuar në profilin e këngëtares.

“Mos na korit vajzë”, i shkruan Mario, duke i thënë të bëjë kujdes me foto të tilla.

Shumë prej fansave të Bebes nuk e dinë që Mario është me origjinë shqiptare dhe kaq ka mjaftuar ta mbushin foton e këngëtares plot me pyetje, referuar shqipes së grimierit të famshëm.

bebe.PNG

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303