fbpx

Mark Frroku i hap zemrën Rudinës në Venecia/ ‘Shkallon’ ish bashkëshorti, nxjerr thikën dhe pistoletën në…

Rudina Dembacaj  ka bërë publike lidhjen e saj me ish deputetin Mark Frroku ndërkohë që pak muaj më parë tregoi zyrtarisht se ishte në proces divorci me ish bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj.

Moderatorja ka postuar një foto krah partnerit të saj të ri ku duken mjaft të dashuruar dhe e ka shoqëruar me një emoji.

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Burime për ‘Real News’ bëjnë me dije se çifti momentalisht ndodhen në Tiranë por Rudina tani ka vendosur t’i ndajë këto momente me ndjekësit në  ‘Instagram’.

Ndërkohë, pas pozës së shfaqur në Instagram, ish bashkëshorti Aleksander Varfaj ka përcjellë një Instastory ku shfaqet një pistoletë, disa plumba dhe një thikë.