28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Mark Marku: Gjithë pushteti lokal për shitblerje vote. Por ne fituam!

spot_img

Kandidati i PD-së Mark Marku, në një deklaratë për mediat nga Lezha deklaroi se rezultati për Partinë Demokratike është pozitiv.Ai gjithashtu theksoi se kjo forcë politike pothuajse kryeson në të gjitha qarqet, ndërsa shtoi se pushteti lokal është i angazhuar në shit-blerjen e votave
“Unë shikoj që në rang kombëtar ka një truk për të mashtruar opinionin publik. Unë ju them që ka pasur tentativa shumë të mëdha për abuzime dhe shitblerje vote dhe jam i bindur që ka qenë angazhuar gjithë pushteti lokal për shitblerje vote. Por ne fituam.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat