fbpx

Marrëdhënie e Donaldit me Beatixin bëri bujë në rrjet, reagon edhe Tea Trifoni, ja çfarë shkruan për Borën…

DFCC9FEA-E42B-46A1-8BAC-4F8ED7082E46.jpeg

Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë emrat më të komentuar kudo në rrjet.

Ndaj kësaj situate të krijuar shumë nga personazhet publike kanë reaguar duke e parë si të padrejtë këtë sjellje të Donaldit ndaj Bora Zemanit të cilës i kishte kërkuar që ta priste.

Së fundmi, ish-protagonistja e “Për’puthen”, Tea Trifoni ka përkrahur Bora Zemanin duke e quajtur mbretëreshë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303